Bővebben
Elfogadom
Nem fogadom el

VGD Hungary az Ön szakértő partnere
karrierlehetőségekben is

Pozíció: Bérszámfejtő
Munkavégzés helye: Budapest, VGD Iroda

Beyond partnership: accounting & bookkeeping services

A VGD a világ több mint 100 országában működő kilencedik legnagyobb nemzetközi hálózat, a NEXIA International önálló tagja. Nemzetközi könyvelői, bérszámfejtési és adótanácsadói szolgáltatásokat nyújtó cégünk
folyamatosan bővülő csapatába munkatársat keres

bérszámfejtő munkakörre.

Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akiket inspirál a munkájuk, fejlődni szeretnének és
egyetértenek velünk abban, hogy egymást erősítve, egységes csapatként többre lehetünk képesek.

A következő érdekes feladatokat, szakmai kihívásokat kínáljuk,
barátságos, támogató légkört, fejlődési lehetőségeket biztosítunk:

Feladatok:

  • Ügyfélkörbe tartozó vállalkozások bérszámfejtési feladatainak önálló ellátása
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátásában közreműködés
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó bevallások és adatszolgáltatások összeállítása
  • Bérszámfejtési riportok elkészítése megbízó részére

Elvárások:

  • Az ideális pályázó bérszámfejtői felsőfokú végzettséggel rendelkezik és hasonló területen többéves tapasztalattal bír,
  • TB ügyintézői képesítés előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés, ismeretek rugalmas fejlesztése
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Integrált bérszámfejtői szoftver ismerete, MaXoft program ismerete előnyt jelent
  • MS Office irodai alkalmazások ismerete
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód és az önfejlesztés igénye

Amit kínálunk:

  • Remek munkahelyi légkör, kiváló munkahelyi környezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Rugalmas munkaszervezet, minimális szervezeti hierarchia
  • Tapasztalatszerzés, szakmai tréningek, szakmai fejlődés lehetősége
  • Nyelvoktatás a munkahelyen
  • Versenyképes jövedelem

Fényképes pályázatát fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:

VGD Hungary Kft

e-mail: vgd.budapest@vgd.hu